Blog Yazısı Başlığı

Tarafından J. Dustice

Mağazanızda henüz bir blog yazısı yayınlamadınız.

Read more

Göbeklitepe’nin Büyüleci Tılsımları Başak Dizer Tatlıtuğ’un Tasarımlarıyla Yeni Bir Koleksiyona Dönüştü…

Luna Merdin tarafından tarihinde gönderildi

Devamını Oku →

Eski Mezopotamya’da Yeni Yıl ve Ritüelleri

Luna Merdin tarafından tarihinde gönderildi

Devamını Oku →

Gizlilik ve Güvenlik

tarafından tarihinde gönderildi

Son güncellenme tarihi: 01.12.2020

Gizlilik Bildirimi

Lunamerdin Elektronik Tic. Ltd. Şti. (Lunamerdin) müşterilerinin gizlilik haklarına çok büyük önem vermektedir. Aşağıdaki maddelerde sitemizde toplanan müşteri bilgilerinin neler olduğu, hangi amaçlar için toplandığı, hangi şekillerde kullanıldığı, bu bilgileri nasıl değiştirebileceğiniz, sizinle yapılan iletişim konusundaki tercihleriniz gibi konularda bilgi verilmiştir. Bu siteye erişiminiz bu gizlilik bildiriminde tanımlanan, bilgi toplama ve kullanma uygulamalarını kabul ediyor olduğunuzu gösterir.

Kişisel Bilgilerinizin Toplanması

Sitede toplanan kişisel bilgiler, Siparişlerin tamamlanması ve ilgili iletişimin sağlanması, ürünler, servisler, kampanyalar ve promosyonlarla ilgili bilgi vermek (Haftalık E-Bültenler), müşterilerimizin alışveriş tercihlerini daha iyi anlamak, trend ve istatistiksel analizler yapmak, sitenin güvenliğinin güçlendirilmesi için kullanılır. Lunamerdin bu kullanımları desteklemek üzere, müşterilerine daha etkili hizmet sunmak, siteyi ve diğer ilgili ürünlerini veya hizmetlerini iyileştirmek ve aynı bilgileri tekrar tekrar girme gereğini ortadan kaldırarak sitenin kullanımını daha kolay hale getirmek veya siteyi özel tercihlerinize ve ilgi alanlarınıza göre özelleştirmek için kişisel bilgileri kullanabilir.

Kişisel Bilgilerinizin Kullanımı

Sitede toplanan kişisel bilgiler, Siparişlerin tamamlanması ve ilgili iletişimin sağlanması, ürünler, servisler, kampanyalar ve promosyonlarla ilgili bilgi vermek (Haftalık E-Bültenler), müşterilerimizin alışveriş tercihlerini daha iyi anlamak, trend ve istatistiksel analizler yapmak, sitenin güvenliğinin güçlendirilmesi için kullanılır. Lunamerdin. bu kullanımları desteklemek üzere, müşterilerine daha etkili hizmet sunmak, siteyi ve diğer ilgili ürünlerini veya hizmetlerini iyileştirmek ve aynı bilgileri tekrar tekrar girme gereğini ortadan kaldırarak sitenin kullanımını daha kolay hale getirmek veya siteyi özel tercihlerinize ve ilgi alanlarınıza göre özelleştirmek için kişisel bilgileri kullanabilir.

Lunamerdin, kişisel bilgilerinizi yasal bir zorunluluk olarak istendiğinde veya (a) yasal gereklere uygun hareket etmek veya Lunamerdin ya da siteye tebliğ edilen yasal işlemlere uymak; (b) Lunamerdin haklarını ve mülkiyetini korumak ve savunmak; (c) Lunamerdin çalışanlarının veya aracılarının, Lunamerdin ürünü kullananların veya kamu güvenliği açısından acil durumlarda harekete geçmek için gerekli olduğuna iyi niyetle kanaat getirdiği hallerde açıklayabilir, ilgili devlet mercileri ile paylaşabilir. Bu durumların dışında, bilgileriniz herhangi bir şekilde 3. kişi ve tüzel kişilerle paylaşılmayacaktır.

Kişisel Bilgilerinizin Güvenliği

Lunamerdin, müşterilerinin bilgilerinin güvenliğini korumayı ilke edinerek, bunu sağlamak adına en ileri teknoloji ile çalışmaktadır. Güvenliği sağlamak amacıyla güvenli ortamlarda elektronik, fiziksel ve yöntemsel önlemler alınmıştır. Sağladığınız bilgileri kontrol altındaki tesislerde bulunan ve sınırlı erişimi olan bilgisayar sunucularında depolarız. Sitemiz üzerinden alınan bilgiler SSL( secure socket layer) olarak adlandırılan ve güvenli bilgi aktarımı sağlayan teknoloji ile taşınır. Ayrıca Kredi kartı bilgilerinizi herhangi bir şekilde sistemlerimizde saklamayız. Kullanılan Kredi kartları özel crypto yöntemleri ile şifrelenerek ilgili bankaya iletilir.

 Bu Gizlilik Bildiriminde Yapılabilecek Değişiklikler

Bu gizlilik bildirimini zaman zaman güncelleştirebiliriz. Bunu yaparken gizlilik bildiriminin üst bölümünde yer alan "son güncelleştirme tarihi" kısmını da değiştiririz. Topladığımız kişisel bilgileri korumak için hangi yöntemlerden yararlandığımız konusunda bilgi sahibi olmak için bu gizlilik bildirimini düzenli aralıklarla gözden geçirmenizi öneririz. Hizmeti sürekli şekilde kullanmanız bu gizlilik bildirimini ve yapılabilecek güncelleştirmeleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Güvenlik Bildirimi

Lunamerdin, erişim şifresi gibi bilgilerin sizin tarafınızdan belirlenmesine olanak sağlar. Erişim şifresinin unutulması durumunda kayıt olurken vermiş olduğunuz e-posta adresine yeni üretilen bir şifre gönderilir.

E-bülten gönderimlerini durdurmak isterseniz, dilediğiniz zaman gönderdiğimiz bültenlerin alt kısmında bulunan “Bülten listemizden çıkmak için tıklayınız” linkine tıklayarak e-bülten üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Hafta içi her gün 08.00 - 18.30 saatleri arasında 0850 939 52 20 numaralı telefondan ve

musterihizmetleri@lunamerdin.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Lunamerdin Elektronik Tic. Ltd. Şti.

Adres: Teşvikiye Mah. Nişantaşı Ihlamur Yolu Sok. No:45/18 Şişli İstanbul

Devamını Oku →

Bakım & Garanti

tarafından tarihinde gönderildi

LUNA MERDİN OLARAK, SİZE SUNDUĞUMUZ HER ÜRÜNÜN KALİTESİNİN ARKASINDA DURUYORUZ. HERHANGİ BİR ÜRÜNDEN MEMNUN KALMAZSANIZ, BU DURUMU DÜZELTMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPARIZ ÇÜNKÜ BİZDEN YAPTIĞINIZ HER ALIŞVERİŞİN SİZİN İÇİN OLUMLU ve MUTLULUK VERİCİ BİR DENEYİM OLMASINA ÖNEM VERİYORUZ.

Ürünleriniz, satın aldığınız tarihten itibaren üretimden kaynaklanan her türlü hataya karşı güvencemiz altındadır.

Ürünlerinizin kullanım ve bakım yöntemleri için, lütfen aşağıdaki açıklamaları dikkate alınız.


 Gümüş Ürünler 

Ürünlerinizi kutularında saklamanız, direkt güneş ışığına temastan ve nemli ortamlardan sakınmanız ürününüzün ömrünü uzatacaktır.

Gümüş ürünlerimiz, gümüş maddesinin doğası gereği havadaki nemle, suyla veya kimyasal, kozmetik ve temizlik maddeleriyle temas sıklığına bağlı olarak, zamanla kararma yapabilir.

Bu durumlarda bir gümüş parlatıcısı yardımıyla veya yakınlarınızdaki bir gümüşçü mağazasında, tekrar ilk günkü parlaklığına kolaylıkla döndürülebilir.

Eğer bu işlemleri gerçekleştiremezseniz, her zaman yanınızdayız. Parlatılmasını istediğiniz ürününüzü aşağıdaki adrese, talebinizi içeren bir notla birlikte gönderirseniz, bakım işlemini maliyeti karşılığında biz de uygulayabiliriz. Güncel maliyet bilgisini musterihizmetleri@lunamerdin.com’a eposta göndererek öğrenebilirsiniz.

Gönderim adresi
Lunamerdin Elektronik Tic. Ltd. Şti.
Teşvikiye Mah. Nişantaşı Ihlamur Yolu Sok. No:45/18
Şişli İstanbul
Tel: 0850 939 52 20


 Altın Kaplama Ürünler 

Ürünlerinizi kutularında saklamanız, direkt güneş ışığına temastan ve nemli ortamlardan sakınmanız ürününüzün ömrünü uzatacaktır.

Altın kaplama ürünlerimiz, altın kaplama yönteminin doğası gereği ve havadaki nemle, suyla veya kimyasal, kozmetik ve temizlik maddeleriyle temas sıklığına bağlı olarak, zamanla renk değişimine uğrayabilir.

Renk değişimi genellikle altın kaplamanın açılarak gümüş rengine dönüşmesi şeklinde oluşmaktadır.

Ürünlerimizin çoğunluğuna 24K altın mikron kaplama işlemiyle altın rengi vermekteyiz. Bu yöntem en kaliteli ve en üst seviye altın kaplama yöntemidir. Kullanım yöntemi tavsiyelerine uyulduğunda en az 1 sene, genellikle 2 sene ilk günkü parlaklığında kalabilmektedir.

Eğer renk değişimi oluşursa ve ürününüzü ilk günkü rengine geri dönüştürmek isterseniz, her zaman yanınızdayız. Altın kaplama istediğiniz ürününüzü aşağıdaki adrese, talebinizi içeren bir notla birlikte gönderirseniz, bakım işlemini maliyeti karşılığında uygulamaktayız. Güncel maliyet bilgisini musterihizmetleri@lunamerdin.com’a eposta göndererek öğrenebilirsiniz.

Gönderim adresi
Luna Merdin Depo
Molla Fenari Mah. Medrese Sok. No:14
Eminönü Fatih İstanbul


 Rodyum Kaplama Ürünler 

Ürünlerinizi kutularında saklamanız, direkt güneş ışığına temastan ve nemli ortamlardan sakınmanız ürününüzün ömrünü uzatacaktır.

Saf gümüş ürünlere rodyum kaplanmasının en önemli amacı kararmasını önlemektir. Rodyum kaplama gümüş ürünler kararmaz. Ancak kaplama yapılmamış gümüş takı, zaman içinde kararır.

Rodyum pahalı bir elementtir. Bu yüzden mücevherlere sadece çok ince bir plaka olarak uygulanır. Rodyum kaplama yapılmış gümüş ürünler, aşırı sürtünme ve aşınmaya maruz kalmazsa, çok uzun zaman ilk günkü görünümünü korur. Rodyum kaplama gümüş aksesuarlar beyaz altına benzemektedir. Çünkü beyaz altın da rodyum kaplamadır. Gümüş üzerine rodyum kaplamalı ürünler beyaz altın ürünler ile aynı görünüme sahiptir.

Her gümüş ürüne rodyum kaplama teknik olarak uygulanamayabilir. Ürün açıklamasında özellikle rodyum kaplama olarak belirtilen ürünler rodyum kaplama işlemi uygulanmış ürünlerimizdir.

Devamını Oku →

Kargo & İade

tarafından tarihinde gönderildi

GARANTİ VERİYORUZ

LUNA MERDİN OLARAK, SİZE SUNDUĞUMUZ HER ÜRÜNÜN KALİTESİNİN ARKASINDA DURUYORUZ. YİNE DE, SATIN ALMIŞ OLDUĞUNUZ HERHANGİ BİR ÜRÜNDEN MEMNUN KALMAZSANIZ VEYA HERHANGİ BİR NEDENLE SATIN ALMA KARARINIZI DEĞİŞTİRİRSENİZ, BU DURUMU DÜZELTMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPARIZ. ÇÜNKÜ BİZDEN YAPTIĞINIZ HER ALIŞVERİŞİN SİZİN İÇİN OLUMLU ve MUTLULUK VERİCİ BİR DENEYİM OLMASINA ÖNEM VERİYORUZ. BUNA RAĞMEN, EĞER ÜRÜNLERİNİZLE İLGİLİ İADE VEYA DEĞİŞİM KARARI ALIRSANIZ, LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ADIMLARI VE ŞARTLARI DİKKATE ALINIZ.

 İADE 

İade Süresi

Herhangi bir nedenle iade etmek istediğiniz siparişinizi 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Siparişimi nasıl iade edeceğim?

musterihizmetleri@lunamerdin.com adresine sipariş numaranızı, ilgili ürün ismini ve iade sebebinizi belirten bir mail göndererek iade talebinizi iletebilirsiniz.

İade koşulları

İade etmek istediğiniz ürünü, orijinal kutu veya ambalajında, birlikte gönderilen dokümanları ve tüm aksesuarları ile birlikte, mümkün olduğunca sağlam ve hasara uğramayacak bir şekilde paketlemenizi rica ediyoruz. Kutuyu, içerisinde yer alan koruyucu maddelerle birlikte geri göndermeniz kargonun güvenli şekilde bize ulaşmasını sağlayacaktır. 

Tarafınızdan kullanılmış ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ve fatura tarihi 30 günü geçmiş olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

İade gönderimi

İade etmek istediğiniz ürünü anlaşmalı olduğumuz kargo firması olan Yurtiçi Kargo'ya teslim etmenizi rica ederiz. Farklı bir kargo firması ile karşı ödemeli gönderilen kargolar kabul edilmeyecektir.

İadelerde kargo ücreti Luna Merdin tarafından karşılanır. Bu hizmetten faydalanmak için yukarıda tarif edilen iade koşullarına uymanız gerekmektedir.

İade adresi

Lunamerdin Elektronik Tic. Ltd. Şti.
Teşvikiye Mah. Nişantaşı Ihlamur Yolu Sok. No:45/18 Şişli İstanbul
Tel: 0850 939 5220

Ücret İadesi

Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde ürün tutarı iade talebiniz onaylandıktan sonra en geç 7 iş günü içerisinde kredi kartınıza iade edilecektir. Bankanıza bağlı olarak, iade tutarının kredi kartınıza yansıması birkaç gün sürebilir.

İade işlemlerinin onaylanma süreci, ürünlerin tarafımıza ulaşmasından itibaren en geç 2 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır.

Kredi kartı ile taksitli olarak yapılan alışverişlerin iadesinin bankanız tarafından yine taksitli olarak yapılacağını, Luna Merdin’in bu duruma herhangi bir müdahalesinin bulunmadığını belirtmek isteriz. İadeden dolayı, siparişiniz nedeniyle limitinizde olan bloklanma kalkar, eski haline döner. Taksitli ödemeleriniz “-” olarak yansımaya devam eder, fakat her ay banka tarafından “+” olarak ilgili taksit tutarı da ekstrenize yansıdığı için taksit ödemesi yapmamış olursunuz.

 DEĞİŞİM 

Değişim Süresi

Herhangi bir nedenle değiştirmek istediğiniz siparişinizi 14 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.

Siparişimi nasıl değiştireceğim?

musterihizmetleri@lunamerdin.com adresine sipariş numaranızı, ilgili ürün ismini ve değişim sebebinizi belirten bir mail göndererek değişim talebinizi iletebilirsiniz.

Değişim koşulları

Değiştirmek istediğiniz ürünü, orijinal kutu veya ambalajında, birlikte gönderilen dokümanları ve tüm aksesuarları ile birlikte, mümkün olduğunca sağlam ve hasara uğramayacak bir şekilde paketlemenizi rica ediyoruz. Kutuyu, içerisinde yer alan koruyucu maddelerle birlikte geri göndermeniz kargonun güvenli şekilde bize ulaşmasını sağlayacaktır. 

Tarafınızdan kullanılmış ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ve fatura tarihi 30 günü geçmiş olan ürünlerin değişimi kabul edilmemektedir.

Değişim gönderimi

Değiştirmek istediğiniz ürünü anlaşmalı olduğumuz kargo firması olan Yurtiçi Kargo'ya teslim etmenizi rica ederiz. Farklı bir kargo firması ile karşı ödemeli gönderilen kargolar kabul edilmeyecektir.

Değişimlerde kargo ücreti Luna Merdin tarafından karşılanır. Bu hizmetten faydalanmak için yukarıda tarif edilen değişim koşullarına uymanız gerekmektedir.

Değişim adresi

Lunamerdin Elektronik Tic. Ltd. Şti.
Teşvikiye Mah. Nişantaşı Ihlamur Yolu Sok. No:45/18 Şişli İstanbul
Tel: 0850 939 5220

 SİPARİŞ İPTALİ 

Bir ürünü satın almaya karar verdiniz ve bize satın alma talebinizi ilettiniz. Fakat siparişiniz henüz kargoya verilmeden fikrinizi değiştirdiniz ve iptal talebinizi bildirdiniz. Bu, sipariş iptalidir.

musterihizmetleri@lunamerdin.com adresine sipariş numaranızı, ilgili ürün kodunu ve iptal sebebinizi belirten bir mail göndererek iptal talebinizi bildirebilirsiniz.

Sipariş ettiğiniz ürün eğer kargoya verilmiş ise o siparişi artık iptal edemezsiniz. Kargoya verilen ürünler için iade talebinde bulunulması gerekir.

Ücret İadesi

Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde ürün tutarı, iade talebiniz onaylandıktan sonra en geç 7 iş günü içerisinde kredi kartınıza iade edilecektir. Bankanıza bağlı olarak, iade tutarının kredi kartınıza yansıması birkaç gün sürebilir.

Kredi kartı ile taksitli olarak yapılan alışverişlerin iadesinin bankanız tarafından yine taksitli olarak yapılacağını, Lunamerdin’in bu duruma herhangi bir müdahalesinin bulunmadığını belirtmek isteriz. İadeden dolayı, siparişiniz nedeniyle limitinizde olan bloklanma kalkar, eski haline döner. Taksitli ödemeleriniz “-” olarak yansımaya devam eder, fakat her ay banka tarafından “+” olarak ilgili taksit tutarı da ekstrenize yansıdığı için taksit ödemesi yapmamış olursunuz.

 SIKÇA SORULAN SORULAR 

www.lunamerdin.com’dan, bana hediye olarak gönderilen ürünü değiştirebilir miyim?

www.lunamerdin.com’dan size alınan bir hediyeyi, hediyeyi alan kişi musterihizmetleri@lunamerdin.com adresine mail atarak değiştirebilir.

Satın aldığım ürün arızalı veya hasarlı ise ne yapmalıyım? 

Siparişinizde hatalı veya hasarlı bir ürün varsa, 14 gün içerisinde ürününüzü, varsa aynı ürün ile değiştirebilir veya iade edebilirsiniz. İade talebinizi iletmek için musterihizmetleri@lunamerdin.com adresine sipariş numaranızı, ilgili ürün ismini ve iade sebebinizi belirten bir mail gönderebilirsiniz.

Ürünü, orijinal kutusu, orijinal ambalajı, birlikte gönderilen dokümanları ve tüm aksesuarları ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. 

Siparişimde eksik veya farklı ürün varsa ne yapmalıyım?

Siparişinizde eksik veya farklı ürün varsa, musterihizmetleri@lunamerdin.com adresine sipariş numaranızı ve eksik veya farklı gönderilmiş olan ürün kodlarını içeren bir e-mail göndererek durumu iletebilirsiniz.

Gönderilmeyen ürün stokta mevcut ise size gönderilir, aksi halde ücret iadesi gerçekleştirilir. Farklı gönderilen ürünlerde ürünün iadesi alınır. Ürün stokta mevcut ise size gönderilir, aksi halde ilgili ürünün ücret iadesi gerçekleştirilir. 

İade talebime ne kadar sürede dönüş alırım?

İade edilen ürün, tarafımıza ulaştıktan sonra en geç 2 iş günü içerisinde tarafımızdan incelenir. Tüm koşullara uygun olduğu tespit edildiğinde, iade işlem süresi yine 1 iş günü içerisinde başlatılır. 

Siparişimde bulunan ürünlerden sadece bir tanesini nasıl iade ederim?

Siparişinizin arasından sadece bir ürünü iade etmek isterseniz, “Siparişimi nasıl iade edeceğim?” bölümünde anlatıldığı şekilde işleminizi yapabilirsiniz. 

Devamını Oku →
  • 1
  • 2

Image with text

Use this text to share information about your brand with your customers. Describe a product, share announcements, or welcome customers to your store.

BLOG