Bakım & Garanti

tarafından tarihinde gönderildi

LUNA MERDİN OLARAK, SİZE SUNDUĞUMUZ HER ÜRÜNÜN KALİTESİNİN ARKASINDA DURUYORUZ. HERHANGİ BİR ÜRÜNDEN MEMNUN KALMAZSANIZ, BU DURUMU DÜZELTMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPARIZ ÇÜNKÜ BİZDEN YAPTIĞINIZ HER ALIŞVERİŞİN SİZİN İÇİN OLUMLU ve MUTLULUK VERİCİ BİR DENEYİM OLMASINA ÖNEM VERİYORUZ.

Ürünleriniz, satın aldığınız tarihten itibaren üretimden kaynaklanan her türlü hataya karşı güvencemiz altındadır.

Ürünlerinizin kullanım ve bakım yöntemleri için, lütfen aşağıdaki açıklamaları dikkate alınız.


 Gümüş Ürünler 

Ürünlerinizi kutularında saklamanız, direkt güneş ışığına temastan ve nemli ortamlardan sakınmanız ürününüzün ömrünü uzatacaktır.

Gümüş ürünlerimiz, gümüş maddesinin doğası gereği havadaki nemle, suyla veya kimyasal, kozmetik ve temizlik maddeleriyle temas sıklığına bağlı olarak, zamanla kararma yapabilir.

Bu durumlarda bir gümüş parlatıcısı yardımıyla veya yakınlarınızdaki bir gümüşçü mağazasında, tekrar ilk günkü parlaklığına kolaylıkla döndürülebilir.

Eğer bu işlemleri gerçekleştiremezseniz, her zaman yanınızdayız. Parlatılmasını istediğiniz ürününüzü aşağıdaki adrese, talebinizi içeren bir notla birlikte gönderirseniz, bakım işlemini maliyeti karşılığında biz de uygulayabiliriz. Güncel maliyet bilgisini musterihizmetleri@lunamerdin.com’a eposta göndererek öğrenebilirsiniz.

Gönderim adresi
Lunamerdin Elektronik Tic. Ltd. Şti.
Teşvikiye Mah. Nişantaşı Ihlamur Yolu Sok. No:45/18
Şişli İstanbul
Tel: 0850 939 52 20


 Altın Kaplama Ürünler 

Ürünlerinizi kutularında saklamanız, direkt güneş ışığına temastan ve nemli ortamlardan sakınmanız ürününüzün ömrünü uzatacaktır.

Altın kaplama ürünlerimiz, altın kaplama yönteminin doğası gereği ve havadaki nemle, suyla veya kimyasal, kozmetik ve temizlik maddeleriyle temas sıklığına bağlı olarak, zamanla renk değişimine uğrayabilir.

Renk değişimi genellikle altın kaplamanın açılarak gümüş rengine dönüşmesi şeklinde oluşmaktadır.

Ürünlerimizin çoğunluğuna 24K altın mikron kaplama işlemiyle altın rengi vermekteyiz. Bu yöntem en kaliteli ve en üst seviye altın kaplama yöntemidir. Kullanım yöntemi tavsiyelerine uyulduğunda en az 1 sene, genellikle 2 sene ilk günkü parlaklığında kalabilmektedir.

Eğer renk değişimi oluşursa ve ürününüzü ilk günkü rengine geri dönüştürmek isterseniz, her zaman yanınızdayız. Altın kaplama istediğiniz ürününüzü aşağıdaki adrese, talebinizi içeren bir notla birlikte gönderirseniz, bakım işlemini maliyeti karşılığında uygulamaktayız. Güncel maliyet bilgisini musterihizmetleri@lunamerdin.com’a eposta göndererek öğrenebilirsiniz.

Gönderim adresi
Luna Merdin Depo
Molla Fenari Mah. Medrese Sok. No:14
Eminönü Fatih İstanbul


 Rodyum Kaplama Ürünler 

Ürünlerinizi kutularında saklamanız, direkt güneş ışığına temastan ve nemli ortamlardan sakınmanız ürününüzün ömrünü uzatacaktır.

Saf gümüş ürünlere rodyum kaplanmasının en önemli amacı kararmasını önlemektir. Rodyum kaplama gümüş ürünler kararmaz. Ancak kaplama yapılmamış gümüş takı, zaman içinde kararır.

Rodyum pahalı bir elementtir. Bu yüzden mücevherlere sadece çok ince bir plaka olarak uygulanır. Rodyum kaplama yapılmış gümüş ürünler, aşırı sürtünme ve aşınmaya maruz kalmazsa, çok uzun zaman ilk günkü görünümünü korur. Rodyum kaplama gümüş aksesuarlar beyaz altına benzemektedir. Çünkü beyaz altın da rodyum kaplamadır. Gümüş üzerine rodyum kaplamalı ürünler beyaz altın ürünler ile aynı görünüme sahiptir.

Her gümüş ürüne rodyum kaplama teknik olarak uygulanamayabilir. Ürün açıklamasında özellikle rodyum kaplama olarak belirtilen ürünler rodyum kaplama işlemi uygulanmış ürünlerimizdir.

← Eski Yorum Yeni Yorum →